Rakiplerinizden Farkınız Olsun..

Web Tasarım

Web Tasarım

Ka_Mu Soft müşterilerine mükemmeli ucuza sunar. Profesyonelliği, kaliteyi, güveni ve hızı Ka_Mu Soft'ta bulursunuz.Bu prensip, Ka_Mu Soft web tasarım kültürünün temelidir. Sizlerin istek ve şartnamelerini temel esas alıp, sektörünüzün en iyisini sizin için tasarlıyoruz ve farkınızı ortaya çıkarıyoruz.
 

Web Tasarım Süreçleri:

Ön Görüşme ve Analiz

Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.

Bir Fikrim Var!

Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kretaif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

Test Aşamları

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.

İletişimde Kalalım

Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Ka_Mu Soft ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Ka_Mu Soft, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır. Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Ka_Mu Soft, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.