Hakkımızda2006 yılında Fatih KARAMAZ tarafından kurulan Ka_Mu Yazılım Web Hizmetleri, 2007 yılından itibaren Ka_Mu Soft adı altında başarılı çalışmalarına imza atmıştır. İlk günen başlayarak profesyonellik, dürüstlük ve teknolojiye verdiği değer ile gelişen Ka_Mu Soft bugün sektörünün liderlerinden birisi olmuştur.

Firma Profiliİlk olarak amatör bir web sayfası ile sektörüne başlayan Ka_Mu Soft daha sonra profesyonelliğini artırarak bir çok web sayfası ile adını duyurmuştur.

Ka_Mu Soft'ta kalite; 'profesyonellik' , 'müşteri şartname ve isteklerine tam uygunluğu' sağlanacak düzeyde performans üstünlüğü olarak anlaşılmakta olup, müşterilerinin tatmini esas olarak alınmaktadır.

Bu başarının altında siz değerli müşterilerimiz ile beraber tamamlamış olduğumuz projelerden kazandığımız uzmanlık yatmaktadır.

Ka_Mu Soft müşteri mutluluğu, kalite ve profesyonelliğe her geçen gün daha fazla önem vererek her zaman sektörünün liderlerinden birisi olmaya devam edecektir.

Firma BilgileriKa_Mu Soft İnternet ve Bilişim Hizmetleri | Firma Sahibi: Fatih KARAMAZ | TC No/ V.No : 29791376712 | V.D.: Kızılbey V.D.

LogomuzKa_Mu Soft renklerini gökkuşağının birbirinden güzel ve anlamlı renklerinden alır ve bu renkler simgelediği anlamlar ile hizmet anlayışını oluşturur.
© Vizra